Dobrý den, naše hlavní přání je zdraví a spokojenost pacientů.

Vstřícnost, kvalitní péče, prevence, vzdělávání jsou klíčová slova pro kvalitní léčbu a její úspěch..

Vždy jsem se těšila na spolupráci se zodpovědnými pacienty, kterým není jejich zdraví lhostejné, mně rozhodně není.

MUDr. Eva Krámková

Po ukončení 2. LF UK jsem pracovala do roku 2015 jako sekundární lékař 1. interní kliniky Thomayerovy nemocnice. Složila jsem úspěšně atestaci z vnitřního lékařství I. stupně, získala specializovanou způsobilost k samostatnému výkonu lékaře internisty a licenci ČLK k možnosti školení dalších lékařů v oboru vnitřní lékařství. Posléze jsem složila atestaci z všeobecného praktického lékařství a od 1. 1. 2016 pracovala jako praktický lékař a internista v EUC klinice. Od 15. 12. 2018 se na své nové pacienty těším ve své vlastní ordinaci v Donovalské ulici.

Snažím se neustále si doplňovat odborný přehled nejen v oboru všeobecného lékařství, pravidelně navštěvuji kongresy a přednášky, včetně mé aktivní účasti. Mám certifikát na práci s POCT metodami (ambulantní monitoring CRP, Quicka, glykémií a dalších parametrů).

Jsem držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání lékařů.

Mluvím anglicky-možno registrovat i anglicky mluvící klienty.

www.evakramkova.cz

          Monika.jpg

                                                                     

     Zdravotní sestra : Monika Jindrová

Je držitelkou osvědčení pro registrované zdravotní sestry,má zkušenosti s prací zdravotní sestry v ambulantním i lůžkovém provozu, v minulosti vykonávala sestru na gynekologii, ORL, dětské chirurgii, revmatologii a interně.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.